Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Sonett Aviváž 1L

 

Ekologická aviváž od Sonettu zmäkčí vašu bielizeň5.50 ,- € s dph
Skladom
Hodnotenie (0)

Aviváž oživuje farby, zjemňuje vlákna a zmäkčí bielizeň. Je veľmi vhodná pre alergikov, pretože odstraňuje zvyšky pracieho prášku a neutralizuje hodnotu ph tkanín vďaka obsahu prírodnej kyseliny citrónovej. Je bez vône a esenciálnych olejov, vhodná pre spetik a všetky ekologické čističky vôd. Je 100% biologicky odbúrateľná.

Zloženie podľa Nariadenia (EC) č.648/2004: 15-30% kyselina citrónová potravinárskej kvality, 5-15% rastlinný alkohol (etanol), vírená voda 

Nebezpečie vážneho poškodenia očí, pri návšteve lekára, ukážte obal. Držte mimo dosahu detí. Používajte ochranu očí. Pri kontakte s okom, vyplachujte vodou niekoľko minút. Vyberte kontaktné šošovky, ak je to možné a pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte rýchlu lekársku pomoc.

Dávkovanie pre 4,5kg práčku: Pridajte 40ml=cca 3PL aviváže do dávkovača práčky. Upozornenie: Kyselina citrónová má odvápňovací efekt. Prosím vyhnite sa kontaktu s vápennatými povrchami ako mramor, betón, vápenec atď.

SONETT produkty sú certifikované podľa ekologických kritérií spoločnosti ECO GARANTIE. Sú jemné k pokožke a vhodné pre alergikov, deti a citlivú pokožku. Sú 100% biodegradabilné, neobsahujú zložky škodlivé životnému prostrediu, ohrozujúce zdravie, alebo vyvolávajúce alergie. Neobsahujú enzýmy a fosfáty. Nemecká kvalita so 40-ročnou tradíciou.

Vyrobené v Nemecku.

Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty