Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

XKKO

XKKO nie je len kopa písmenok pokope. Predstavuje spoľahlivosť, pohodlie a spokojnosť množstva zákazníkov, predovšetkým tých najmenších. Bio textilné materiály a ekologické výrobky sú cestou k eliminovaniu odpadu vo vašej domácnosti. Taktiež zároveň prispievate k zlepšeniu života na našej Zemi.


XKKO jedine na plienkyzbavlnky.sk

Značka XXKO má pre vás pripravenú širokú ponuku textilných pomôcok, ktoré zužitkujete pri každodenných materských povinnostiach. Rozkošné plienky s hravým dizajnom utkané z bavlny nájdu vo vašej domácnosti množstvo využití. Či už potrebujete prebaliť, utrieť dieťatku tvár, alebo sa váš drobček rád pri spánku privinie práve k textilnej plienke.

Tam však ponuka XKKO nekončí. Na našej stránke nájdete krásne podbradníky, bambusové osušky, slintáky, maznáčikov či viacvrstvové plienky aj z radov tejto obľúbenej značky. Samozrejme myslíme aj na mamičky, a preto máte možnosť využívať vložky do podprsenky, ktoré sú z bavlny alebo bambusu. Starostlivosť o ne je jednoduchá, stačí ich oprať a používať ďalej. Ich mäkkosť a obrovskú saciu schopnosť oceníte v období dojčenia.