Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Látková menštruačná vložka biobavlna - satén

 

Biobavlnené denné látkové vložky so saténovou dotykovou vrstvou9.50 ,- € s dph
Hodnotenie (0)
Pranie: prať max na 60°C, nežehliť, nepoužívať aviváž, nebieliť, nečistiť chemicky, sušiť v sušičke na najnižší stupeň

Viete koľko priemerná žena vyprodukuje za svoj plodný život ťažko rozložiteľného odpadu v podobe jednorazových menštruačných pomôcok? Je to takmer 150 kg.

Tak ako riešime látkové plienky u našich najmenších, určite stojí za úvahu poriešiť ekologickú prateľnú variantu aj našich ženských hygienických potrieb.

Prečo?

  • látkové vložky sú vďaka použitej bio bavlne veľmi príjemné. Bio bavlna má certifikát GOTS, ktorý je zárukou vysokej kvality a vysokej etiky pri spracovaní bavlny.
  • látkové vložky sú priedušnejšie ako vložky jednorazové. Preto sú viac než vhodnou alternatívou pre ženy, ktoré trpia gynekologickými zápalmi a podobnými nepríjemnosťami.
  • tenučké, napriek tomu veľmi dobre savé
  • vložky Bamboolik majú dobre sediaci strih. Nie sú vystrihnuté z jedného kusu spolu s krídelkami, ako väčšina látkových vložiek, ktoré sú na trhu. Krídelká sú na nich našité a oddelené lemovkou, čo znamená, že po nich nič nesteká. A vložky sa nikde neposúvajú, držia presne tam, kde majú.

Kedy siahnuť po dennej menštruačnej vložke?

  • látková vložka je plnohodnotná menštruačná pomôcka. Len na noc budete pravdepodobne potrebovať niečo nasiakavejšie a na konci menštruácie vám bude pravdepodobne stačiť slipová vložka.
  • perfektné sú pre obdobie šestonedelia
  • sú tiež výborné ako poistka pri ľahkej inkontinencii

Zloženie: savé vrstvy: 75% biobavlna, 25% bavlna (kontaktná saténová vrstva s potlačou)spodná vrstva: 100% polyester s PUL lamináciou, krídelká: 100% polyester

Použitie: vložku pripnite pomocou patentky na nohavičky potlačenou /saténovou) stranou k telu

Rozmer:

Vyrobené v ČR


Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty