Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

PUPPI "Cuddly&Snuggly SIO vklad S

 

Biobavlnená vkladacia plienka s patentkami na pripnutie do vlniakov PUPPI4.70 ,- € s dph
Skladom
Hodnotenie (0)

PUPPI "Cuddly&Snuggly" vkladacie plienky sú dostupné v 3 veľkostiach S, M a L. Sú kompatibilné s PUPPI vlniakmi SIO.  

Veľkosť S je ušitá z troch vrstiev organickej bavlny. Bude sa výborne používať ako booster spolu s vkladačkou veľkosti M. Má jednu obojstrannú patentku, ktorou sa nacvakne do vlniakov a z druhej strany na ňu nacvaknete druhú vkladaciu plienku. 

Vkladacie plienky SIO vo veľkostiach M a L majú dve patentky, jednu na každom konci. Takto môžete vkladačku ľahko a rýchlo zacvaknúť a odopnúť jediným pohybom ruky.

SIO systém PUPPI sa skladá z vlnených vrchných nohavičiek (vlniakov) a vkladacích plienok, ktoré sa dajú ľahko nacvaknúť. Nacvakávacie vkladacie plienky sú k dispozícii v troch veľkostiach: S, M a L. Skombinovať si môžete vlniaky SIO s ľubovoľnou kombináciou vkladacích SIO plienok. 

Systém PUPPI SIO je skvelým riešením, ak hľadáte ľahkú a jednoduchú možnosť plienkovania. Nacvaknete vkladacie plienky do vlniakov, nasadíte plienku dieťaťu a môžete vyraziť!

Vkladacie plienky z biobavlny po častom praní môžu stvrdnúť. Občasné sušenie v bubnovej sušičke im vráti jemnosť a mäkkosť.

Možné kombinácie vkladov SIO:

  • jedna vkladacia plienka veľkosť M (dlhá 33 cm) na každodenné použitie spolu s vlniakmi PUPPI SIO alebo jedna vkladacia plienka veľkosť L (dlhá 35 cm) spolu s vlniakmi OS alebo OS +
  • vkladacia plienka vo veľkosti M alebo L nacvaknutá spolu s veľkosťou S (dlhá 29 cm) pre väčšiu záťaž počas prechádzok, alebo počas obedného spánku (používa sa spolu s vlniakmi OS alebo OS +)

Zloženie: 100% organická bavlna

Rozmer: S (27x9 cm)

Starostlivosť: prať na 60°C, sušiť v sušičke na najnižší stupeň

Pred prvým použitím operte. Pre lepšiu nasiakavosť aspoň trikrát perte. Vklad dosiahne svoju úplnú nasiakavosť po 6-8 cykloch prania.

Vyrobené v Poľsku.Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty